08.04.2013 - Wylicytuj koszulkę obrońcy Zenitu

Z WikiGórnik
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

27 kwietnia encyklopedia WikiGórnik będzie obchodziła swoje 2. urodziny. Z tej okazji jej redakcja, podobnie jak w ubiegłym roku przygotowała kilka ciekawych aukcji. Na początek, koszulka Nicolasa Lombaertsa z autografem zawodnika.

Dokładnie 27 kwietnia miną 2 lata od uroczystego zaprezentowania encyklopedii 14-krotnego mistrza Polski w trakcie "Drugiego śniadania z Górnikiem". Z tej okazji redakcja WikiGórnik przygotowała dla dla wszystkich kibiców i sympatyków zabrzańskiego klubu ciekawą akcję, do której zaprosi również byłych i obecnych piłkarzy i trenerów, władze lokalne, uczniów szkół, osobistości ze świata sportu, redakcje sportowe i wszystkich przyjaciół Górnika.

- Zanim jednak zdradzimy szczegóły akcji, która zostanie zainaugurowana 22 kwietnia i podsumowana w trakcie wielkich derbów Śląska (28 kwietnia, na stadionie Górnika), przygotowaliśmy dla kibiców i kolekcjonerorów górniczych pamiątek kilka ciekawych aukcji - mówi redakcja encyklopedii WikiGórnik - Pieniądze uzyskane z licytacji pomogą nam w organizacji urodzinowej akcji.

Przedmiotem pierwszej aukcji jest koszulka obrońcy Zenitu Sankt Petersburg, reprezentanta Belgii Nicolasa Lombaertsa, w której to wystąpił w sparingowym meczu Górnika z mistrzem Rosji, do którego doszło w trakcie tureckiego zgrupowania, 31 stycznia br. Przypomnijmy, po dobrym meczu w wykonaniu zabrzan, górą okazał się mistrz Rosji. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Władimir Bystrow.

- Po meczu poprosiliśmy Nicolasa Lombaertsa o koszulkę. Chętnie ją przekazał i dodatkowo złożył na niej swój autograf - wyjaśnia redakcja. - Postanowiliśmy przekazać ją na aukcję, bo najwaźniejszy jest dla nas teraz rozwój encyklopedii i realizacja celu, jaki postawiliśmy sobie na początku roku. Chcemy bowiem do 14 grudnia, kiedy to Górnik będzie obchodził 65. urodziny stać się najobszerniejszym źródłem wiedzy o Górniku. Licytacja koszulki nam w tym pomoże.

Redakcja WikiGórnik postanowiła, że cena wywoławcza koszulki wyniesie 200zł. - Jej wartość kolekcjonerska jest dużo wyższa, ale liczba "200" będzie miała symboliczne znaczenie w naszej urodzinowej aukcji. Liczymy jednak na zaciętą walkę o zwycięstwo w aukcji.

Aukcja, która potrwa przez najbliższe 7 dni dostępna jest na portalu Allegro, pod następującym linkiem: http://allegro.pl/oryginalna-koszulka-zenit-st-petersburg-lombaerts-i3158888713.html

Zapraszamy gorąco do licytacji i wsparcia działań encyklopedii WikiGórnik.

Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania
Nawigacja
Dla edytorów
Narzędzia
Lubię to