| sklad2                    = [[Cimander]]<br>[[Dolny]]<br>[[Wieczorek]]<br>[[Jarzina]]<br>[[Lazurowicz]]<br>[[Szymura]]<br>[[Curyło]] (70 [[Marcinkowski]])<br>[[Kurzeja]]<br>[[Szwezig]] (70 [[Kowalczyk]])<br>[[Hutka]]<br>[[Gzil]]

+
=== Sport ===
 +
 +
Warszawa. Wielką niespodziankę sprawili swym kibicom piłkarze Ursusa. Nie tylko wygrali wysoko z renomowanym zespołem Górnika, ale praktycznie nie dali mu zupełnie pograć. Ambicja, wola walki wzięła górę nad rutyna zabrzan, którzy – wydaje nam się – zlekceważyli gospodarzy.
 +
 +
Najgorzej spisywała się obrona, która raz za razem stwarzała napastnikom Ursusa możliwości do strzelenia bramki. Praktycznie przy wszystkich zawinił słabiutko grający Wieczorek. Już w 5 minucie naciskany przez Komosę przerzucił piłkę nad Cimandrem i było 1 – 0. Później wraz z Jarziną przyglądał się rajdowi młodziutkiego Komosy, a w drugiej połowie nie poradził Nezdropie. Piłkarze gości trochę lepiej spisywali się w drugiej części meczu, jednak tylko raz udało się Gzilowi pokonać bardzo dobrze broniącego Kawałkę. Na tle doświadczonych piłkarzy Górnika Ursus zaprezentował się znakomicie. Grał przede wszystkim lepiej taktycznie, co uważać trzeba za sporą niespodziankę.