WikiGórnik:Informacje prawne

Z WikiGórnik
Skocz do: nawigacja, szukaj

Informacje prawne

1. Wszystkie materiały chronione Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994, wraz z późniejszymi zmianami (teksty, fotografie i inne utwory) umieszczone w serwisie WikiGórnik objęte są prawami autorskimi należącymi do Górnik Zabrze S.S.A., lub indywidualnie ich twórców. Osoby trzecie mogą je rozpowszechniać jedynie zgodnie z punktami 3, 4 i 5.

2. Wszelkie zestawienia oraz informacje nie wyczerpujące znamion utworów chronionych Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, są własnością Górnik Zabrze S.S.A., lub poszczególnych autorów i są chronione Ustawą o ochronie baz danych z dnia 27 lipca 2001. Osoby trzecie mogą je rozpowszechniać jedynie zgodnie z punktami 3, 4 i 5.

3. Rozpowszechnianie, przedruk lub inne wykorzystywanie, również w postaci zmienionej, jakichkolwiek pochodzących z serwisu WikiGórnik materiałów tekstowych podpisanych nazwiskiem lub nazwą redakcji jest dozwolone bez uprzedniego pytania o zgodę, ale tylko przy jednoczesnym podaniu encyklopedii WikiGórnik jako ich źródła.

4. Rozpowszechnianie, przedruk lub inne wykorzystywanie, również w postaci zmienionej, jakichkolwiek pochodzących z serwisu WikiGórnik materiałów tekstowych nie podpisanych nazwiskiem lub nazwą redakcji jest dozwolone tylko za zgodą podmiotu, który jest jego właścicielem praw do tych materiałów, przy jednoczesnym podaniu encyklopedii WikiGórnik jako ich źródła.

5. Rozpowszechnianie, przedruk lub inne wykorzystywanie, również w postaci zmienionej, jakichkolwiek plików pochodzących z serwisu WikiGórnik jest dozwolone tylko za zgodą podmiotu, który jest właścicielem praw do tych plików, przy jednoczesnym podaniu encyklopedii WikiGórnik jako ich źródła.

6. Redakcja WikiGórnik uprzejmie prosi o kontakt w przypadku jakichkolwiek wątpliwości w w/w punktach, lub w celu ustalenia podmiotu będącego właścicielem poszczególnych materiałów zawartych w serwisie WikiGórnik.

7. W przypadku wykorzystania materiałów z encyklopedii WikiGórnik w innych serwisach internetowych podpis o którym mowa z punktach 3, 4, 5 musi być w formie odnośnika do podstrony serwisu WikiGórnik z którego pochodzi.