Pogoń Siedlce: Różnice pomiędzy wersjami
(aktualizacja) |
m (→Strzelcy bramek) |
||
| Linia 125: | Linia 125: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center" | 1 | | style="text-align:center" | 1 | ||
| − | | [[ | + | | [[Łukasz Wolsztyński|Ł.Wolsztyński]] |
|} | |} | ||
Wersja z 22:07, 11 mar 2017
Spis treści
Bilans spotkań
W zestawieniu wyników wyróżniono najwyższe zwycięstwa i porażki w meczach u siebie i na wyjeździe oraz pierwsze mecze w danym sezonie.
W zestawieniu najdłuższych serii wyróżniono serie trwające.
Bilans oficjalnych spotkań
| Bilans | Mecze | Zwycięstwa | Remisy | Porażki | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dom | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Wyjazd | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 |
| Razem | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 |
Strzelcy bramek
| Bramki | Strzelcy |
|---|---|
| 2 | Gergel |
| 1 | T. Sobczak, Szemoński, Ł.Wolsztyński |
Bilans spotkań w 2. lidze
Mecze w 2. lidze
| Sezon | Dom | Wyjazd |
|---|---|---|
| 2016/17 | 2:0 | 1:2 |
Bilans w 2. lidze
| Bilans | Mecze | Zwycięstwa | Remisy | Porażki | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dom | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Wyjazd | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 |
| Razem | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Strzelcy bramek
| Bramki | Strzelcy |
|---|---|
| 2 | Gergel |
| 1 | Ł.Wolsztyński |
Najdłuższe serie
Brak serii co najmniej 3 meczów.
Bilans spotkań w Pucharze Polski
Mecze w Pucharze Polski
| Sezon | Dom | Wyjazd |
|---|---|---|
| 2000/01 | 2:0 |
Bilans w Pucharze Polski
| Bilans | Mecze | Zwycięstwa | Remisy | Porażki | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wyjazd | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Razem | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Strzelcy bramek
| Bramki | Strzelcy |
|---|---|
| 1 | T. Sobczak, Szemoński |