25.09.1984 - Turniej o Puchar 40-lecia PRL: Różnice pomiędzy wersjami

(nowa strona)

m (drobna korekta)

(Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika)
Linia 1: Linia 1:
Turniej ''błyskawiczny'' o Puchar 40-lecia PRL odbył się 25 września 1979 w Radlinie na stadionie Górnika z inicjatywy prezesa OZPN w Katowicach, Romana Stachonia. Zawody zakończyły się zwycięstwem Górnika Zabrze, który otrzymał puchar ufundowany przez wojewodę katowickiego, Romana Paszkowskiego. Mecze trwały 2x20 minut i w przypadku remisu zwycięzcę wyłaniały rzuty karne. Ruch Chorzów wystąpił w najsilniejszym składzie, w barwach zabrzan zabrakło jedynie trzech kadrowiczów przygotowujących się do meczu z Turcją.
+

== Uczestnicy ==

Linia 12: Linia 12:

* Górnik Radlin - Ruch Chorzów 1:0 (godzina 15:00)

* Górnik Zabrze - Górnik Radlin 0:0 ''zwycięstwo Górnika w rzutach karnych'' (godzina 16:00)

Aktualna wersja na dzień 12:30, 25 sie 2018

Turniej błyskawiczny o Puchar 40-lecia PRL odbył się 25 września 1984 w Radlinie na stadionie Górnika z inicjatywy prezesa OZPN w Katowicach, Romana Stachonia. Zawody zakończyły się zwycięstwem Górnika Zabrze, który otrzymał puchar ufundowany przez wojewodę katowickiego, Romana Paszkowskiego. Mecze trwały 2x20 minut i w przypadku remisu zwycięzcę wyłaniały rzuty karne. Ruch Chorzów wystąpił w najsilniejszym składzie, w barwach zabrzan zabrakło jedynie trzech kadrowiczów przygotowujących się do meczu z Turcją.

Uczestnicy

Wyniki

• Ruch Chorzów - Górnik Zabrze remis (0:0?), zwycięstwo Górnika w rzutach karnych (godzina 14:00)
  • Górnik Radlin - Ruch Chorzów 1:0 (godzina 15:00)
  • Górnik Zabrze - Górnik Radlin 0:0 zwycięstwo Górnika w rzutach karnych (godzina 16:00)