Slavia Ruda Śląska: Różnice pomiędzy wersjami
m |
m (→Mecze w Pucharze Polski) |
||
| Linia 12: | Linia 12: | ||
! width="60px"| '''Wyjazd''' | ! width="60px"| '''Wyjazd''' | ||
|- | |- | ||
| − | | [[1962/63 | + | | [[Sezon 1962/63 w Pucharze Polski|1962/63]] |
| | | | ||
| style="background-color:LightGreen" | [[16.12.1962 - Slavia Ruda Śląska - Górnik Zabrze 1:5|5:1]] | | style="background-color:LightGreen" | [[16.12.1962 - Slavia Ruda Śląska - Górnik Zabrze 1:5|5:1]] | ||
Wersja z 23:19, 12 lis 2011
Spis treści
Bilans spotkań
W zestawieniu wyników wyróżniono najwyższe zwycięstwa i porażki w meczach u siebie i na wyjeździe oraz pierwsze mecze w danym sezonie.
W zestawieniu najdłuższych serii wyróżniono serie trwające.
Bilans spotkań w Pucharze Polski
Mecze w Pucharze Polski
| Sezon | Dom | Wyjazd |
|---|---|---|
| 1962/63 | 5:1 |
Bilans w Pucharze Polski
| Bilans | Mecze | Zwycięstwa | Remisy | Porażki | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wyjazd | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 |
| Razem | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 |
Strzelcy bramek
| Bramki | Strzelcy |
|---|---|
| 2 | Musiałek, Wilczek |
| 1 | Gawlik |