20.11.2021 - Pniówek Pawłowice Śląskie - Górnik II Zabrze 3:2: Różnice pomiędzy wersjami

Z WikiGórnik
Skocz do: nawigacja, szukaj
(nowa strona)
 
(skład rywala)
 
Linia 20: Linia 20:
 
  | czerwonekartki1          =  
 
  | czerwonekartki1          =  
 
  | czerwonekartki2          =  
 
  | czerwonekartki2          =  
  | sklad1                    = <br />
+
  | sklad1                    = <br />Bartosz Gocyk<br />Dawid Morcinek<br />Kamil Glenc<br />Piotr Pacholski<br />[[Dawid Weis]]<br />[[Kamil Herman]]<br />Wojciech Łaski<br />Tomasz Musioł<br />Grzegorz Glapka (68. Dawid Wiciński)<br />Dawid Hanzel<br />Mateusz Szatkowski (77. Kamil Spratek)
 
  | sklad2                    = <br />[[Paweł Sokół]]<br />[[Kamil Surowiec]]<br />[[Krzysztof Wingralek]]<br />[[Dawid Szkudlarek]]<br />[[Mateusz Pawlak]]<br />[[Arsen Hrosu]]<br />[[Jakub Okaj]]<br />[[Thomas Pranica]]<br />[[Peter Juritka]] (85. [[Daniel Liszka]])<br />[[Nikodem Zielonka]]<br />[[Alan Lubaski]] (65. [[Wiktor Skała]])
 
  | sklad2                    = <br />[[Paweł Sokół]]<br />[[Kamil Surowiec]]<br />[[Krzysztof Wingralek]]<br />[[Dawid Szkudlarek]]<br />[[Mateusz Pawlak]]<br />[[Arsen Hrosu]]<br />[[Jakub Okaj]]<br />[[Thomas Pranica]]<br />[[Peter Juritka]] (85. [[Daniel Liszka]])<br />[[Nikodem Zielonka]]<br />[[Alan Lubaski]] (65. [[Wiktor Skała]])
 
  | trener1                  = Grzegorz Łukasik
 
  | trener1                  = Grzegorz Łukasik

Aktualna wersja na dzień 23:15, 30 lis 2021

20 listopada 2021 (sobota), godzina 13:00
3. liga, grupa III 2021/22, 18. kolejka
Pniówek Pawłowice Śląskie 3:2 (3:1) Górnik II Zabrze Pawłowic Śląskie
Sędzia: Maciej Habuda (Wrocław)
HerbPniowekPawlowiceSlaskie.gif Herb.gif
Hanzel 14

Szatkowski
Glapka 42
1:0
1:1
2:1
3:1
3:2

Szkudlarek 37k


Pawlak 73
Łaski, Hanzel, Szatkowski Yellow card.gif Wingralek, Hrosu

Bartosz Gocyk
Dawid Morcinek
Kamil Glenc
Piotr Pacholski
Dawid Weis
Kamil Herman
Wojciech Łaski
Tomasz Musioł
Grzegorz Glapka (68. Dawid Wiciński)
Dawid Hanzel
Mateusz Szatkowski (77. Kamil Spratek)
SKŁADY
Paweł Sokół
Kamil Surowiec
Krzysztof Wingralek
Dawid Szkudlarek
Mateusz Pawlak
Arsen Hrosu
Jakub Okaj
Thomas Pranica
Peter Juritka (85. Daniel Liszka)
Nikodem Zielonka
Alan Lubaski (65. Wiktor Skała)
Trener: Grzegorz Łukasik Trener: Piotr Gierczak