10.06.1981 - Stal Mielec - Górnik Zabrze 1:0: Różnice pomiędzy wersjami

Z WikiGórnik
Skocz do: nawigacja, szukaj
(Utworzył nową stronę „'''29. kolejka''' '''10.06.1981. Stal Mielec - Górnik Zabrze 1:0 (0:0)''' Rozprężenie Górników w Mielcu. Po zapewnieniu sobie ligowego utrzymania Zabrzanie poleg...”)

Linia 1: Linia 1:

'''29. kolejka'''

'''10.06.1981. Stal Mielec - Górnik Zabrze 1:0 (0:0)'''
+
'''10.06.1981 - Stal Mielec - Górnik Zabrze 1:0 (0:0)'''

Rozprężenie Górników w Mielcu. Po zapewnieniu sobie ligowego utrzymania Zabrzanie polegli ze Stalą, a jako, że i piłkarze gospodarzy myślami byli raczej na zbliżających się wakacjach, to też na mieleckim obiekcie największe owacje zebrali...Grzegorz Lato i Andrzej Szarmach, przebywający na urlopach i korzystający z okazji zobaczenia na żywo ligowej piłki. Mecz raczej bez historii, jedyny gol autorstwa Ciołka, który w 72. minucie strzałem pod poprzeczkę pokonał dobrze dysponowanego tego dnia Famułę.
+
Rozprężenie Górników w Mielcu. Po zapewnieniu sobie ligowego utrzymania zabrzanie polegli ze Stalą, a jako, że i piłkarze gospodarzy myślami byli raczej na zbliżających się wakacjach, to też na mieleckim obiekcie największe owacje zebrali... Grzegorz Lato i Andrzej Szarmach, przebywający na urlopach i korzystający z okazji zobaczenia na żywo ligowej piłki. Mecz raczej bez historii, jedyny gol autorstwa Ciołka, który w 72. minucie strzałem pod poprzeczkę pokonał dobrze dysponowanego tego dnia [[Aleksander Famuła|Famułę]].

Wersja z 21:34, 12 kwi 2011

29. kolejka

10.06.1981 - Stal Mielec - Górnik Zabrze 1:0 (0:0)

Rozprężenie Górników w Mielcu. Po zapewnieniu sobie ligowego utrzymania zabrzanie polegli ze Stalą, a jako, że i piłkarze gospodarzy myślami byli raczej na zbliżających się wakacjach, to też na mieleckim obiekcie największe owacje zebrali... Grzegorz Lato i Andrzej Szarmach, przebywający na urlopach i korzystający z okazji zobaczenia na żywo ligowej piłki. Mecz raczej bez historii, jedyny gol autorstwa Ciołka, który w 72. minucie strzałem pod poprzeczkę pokonał dobrze dysponowanego tego dnia Famułę.