Wisła Puławy: Różnice pomiędzy wersjami
(aktualizacja) |
m (→Strzelcy bramek: uzupełnienie) |
||
| Linia 73: | Linia 73: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center" | 1 | | style="text-align:center" | 1 | ||
| − | | [[Igor Angulo|Angulo]], [[David Ledecký|Ledecký]], [[Szymon Matuszek|Matuszek]], [[Łukasz Wolsztyński|Wolsztyński]] | + | | [[Igor Angulo|Angulo]], [[David Ledecký|Ledecký]], [[Szymon Matuszek|Matuszek]], [[Łukasz Wolsztyński|Ł. Wolsztyński]] |
|} | |} | ||
Wersja z 13:20, 14 lis 2016
| Wisła Puławy | |
| Pełna nazwa klubu | Klub Sportowy Wisła Puławy |
| Kraj | Polska |
| Data założenia | 1923 |
| Barwy | biało-niebieskie |
| Stadion | Stadion MOSiR w Puławach |
Spis treści
Bilans spotkań
W zestawieniu wyników wyróżniono najwyższe zwycięstwa i porażki w meczach u siebie i na wyjeździe oraz pierwsze mecze w danym sezonie.
W zestawieniu najdłuższych serii wyróżniono serie trwające.
Bilans spotkań w 2. lidze
Mecze w 2. lidze
| Sezon | Dom | Wyjazd |
|---|---|---|
| 2016/17 | 4:0 |
Bilans w 2. lidze
| Bilans | Mecze | Zwycięstwa | Remisy | Porażki | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dom | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| Wyjazd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Strzelcy bramek
| Bramki | Strzelcy |
|---|---|
| 1 | Angulo, Ledecký, Matuszek, Ł. Wolsztyński |
Najdłuższe serie
Brak serii co najmniej 3 meczów.