Dyskusja użytkownika:Pavel

Z WikiGórnik
Skocz do: nawigacja, szukaj

Zaproszenie na I Zlot Użytkowników WikiGórnik

Drogi użytkowniku,

w imieniu redakcji internetowej encyklopedii WikiGórnik oraz Górnik Zabrze SSA mam zaszczyt zaprosić Cię na I Zlot Użytkowników WikiGórnik, który odbędzie się na terenie zabytkowej kopalni Guido w Zabrzu 27. listopada 2011r. W ten sposób chcemy podziękować Ci za ogromny wkład pracy włożony w rozwój encyklopedii.

Już wkrótce na naszych stronach (www.wikigornik.pl, www.blog.wikigornik.pl i profilu WikiGórnik na Facebook’u: www.facebook.com/WikiGornik pojawi się dokładny plan Zlotu. Teraz możemy zdradzić jedynie, że w pierwszej części odbędą się między innymi warsztaty pt. „Jak napisać dobry artykuł sportowy?” i „Warsztat pracy historyka sportowego” prowadzone przez znanych dziennikarzy sportowych. Jeden z bloków spotkania poświęcony zostanie również dyskusji na temat rozwoju portalu. Najbardziej aktywnym użytkownikom wręczone zostaną certyfikaty redaktorów WikiGórnik, z kolei każdy uczestnik spotkania otrzyma unikatową, „stadionową” pamiątkę. Z kolei w drugiej części uczestnicy spotkania będą mieli okazję zmierzyć się w turnieju turbogolfa (pod ziemią!) z piłkarzami reprezentującymi drużynę Młodego Górnika, pierwszy zespół oraz legendy klubu z Roosevelta. Zwycięzcy turnieju otrzymają dodatkowe, trakcyjne nagrody, takie jak zaproszenia na mecz ze Śląskiem Wrocław czy też do „Multikina”.

W spotkaniu mogą wziąć udział również osoby, które jak dotąd nie działały na WikiGórnik. Możesz więc zachęcić do współpracy, a tym samym uczestnictwa w Zlocie członków swojej rodziny, znajomych czy przyjaciół. „Wejściówką” na Zlot jest wykonanie kilku czynności:

- zalogowanie się na stronie www.wikigornik.pl,

- opisanie przynajmniej 3 spotkań Górnika w dowolnych rozgrywkach spośród brakujących na portalu na podstawie prasy sportowej,

- opisanie sylwetki jednego trenera lub prezesa,

- napisanie artykułu ze swoimi wspomnieniami związanymi z Górnikiem (może zawierać autorskie zdjęcia) przeznaczonego do publikacji na www.blog.wikigornik.pl,

- przesłanie do czwartku 24.11.2011r. włącznie zgłoszenia do udziału w Zlocie na adres redakcja@wikigornik.pl. Zgłoszenie powinno zawierać nazwę użytkownika na portalu oraz linki do opisanych przez siebie meczów i sylwetek trenerów lub prezesów oraz tekst wspomnieniowy do publikacji. Zaakceptowanie zgłoszenia (odpowiedź redakcji) następuje maksymalnie do 24 godzin po jego nadesłaniu. Na podany adres można również przesyłać wszelkie pytania i wątpliwości związane z pisaniem artykułów.

Przy opisach spotkań i sylwetek trenerów/prezesów należy na wstępie wkleić tekst: „Artykuł stworzony w ramach zgłoszenia na I Zlot Użytkowników WikiGórnik”. W ten sposób uniknie się poprawiania artykułu przez innych użytkowników do czasu zatwierdzenia przez redakcję. Konieczne jest również podanie źródła, z którego czerpało się informacje.

Jednocześnie prosimy o przesłanie do 24. listopada 2011r. włącznie potwierdzenia uczestnictwa w Zlocie na adres redakcja@wikigornik.pl. Jeżeli udział w Zlocie jest niemożliwy, chcielibyśmy chociaż przesłać/przekazać Ci certyfikat redaktora. W tym wypadku prosimy o przesłanie adresu, ewentualnie informację o możliwości spotkania w innym terminie.

Termin Zlotu jest odległy, dlatego liczymy na Twoją obecność!!!

Pozdrawiam,

Joanna Haśnik

Zlot!

Bardzo proszę o kontakt w sprawie niedzielnego Zlotu, czy Pan będzie, czy nie! Liczę oczywiście na obecność! Pozdrawiam :) Joanna Haśnik joannahasnik@gmail.com

Organizuj 1. urodziny WikiGórnik

27 kwietnia minie dokładnie rok, odkąd encyklopedia „WikiGórnik” została udostępniona wszystkim kibicom 14-krotnego mistrza Polski. Już teraz redakcja portalu przygotowuje się do urodzinowej imprezy i liczy na wsparcie sympatyków klubu.

- I Zlot WikiGórnik, który odbył się jesienią ubiegłego roku w kopalni „Guido” okazał się dużym sukcesem. Chcielibyśmy więc, aby kolejna impreza organizowana przez nasz portal również była wspominana przez lata – mówi redakcja WikiGórnik. – W kwietniu planujemy zorganizować urodzinową imprezę, na której podsumowany zostanie rok działalności encyklopedii. Mamy już wstępny pomysł zarówno na „główną atrakcję”, a także towarzyszące temu wydarzenia. Chcielibyśmy jednak skonsultować swoje pomysły z pozostałymi użytkownikami i przyjaciółmi WikiGórnik, a także kibicami, którzy jak dotąd nie mieli nic wspólnego z naszym portalem, a chcieliby zrobić coś fajnego wspólnie z innymi fanami Górnika.

Plan imprezy przygotowany przez redakcję można znaleźć na forum encyklopedii www.forum.wikigornik.pl. – Nie chcemy jednak zdradzać wszystkich naszych planów na ogólnodostępnym forum, dlatego osoby zainteresowane wsparciem naszych działań zapraszamy do rejestrowania się na forum i przesłania na adres redakcja@wikigornik.pl informacji o chęci współpracy. Wtedy nadamy danemu użytkownikowi odpowiednie uprawnienia.

Zachęcamy do wsparcia redakcji WikiGórnik w jej urodzinowych planach.

Powołanie!

Pavel.jpg