Dyskusja:Szymon Kapias

Z WikiGórnik
Skocz do: nawigacja, szukaj

W jakim oficjalnym meczu zagrał Kapias, że znalazł się w kategorii piłkarze? "W tej kategorii opisani są piłkarze, którzy zagrali przynajmniej jeden oficjalny mecz w barwach Górnika Zabrze." Gg 12:52, 23 maj 2011 (CEST)

Kadra?

Tutaj też zastanawiam się co z tym piłkarzem zrobić. Niby grał w rezerwach, ale nigdy nie był zdaje się w kadrze pierwszej drużyny, ponadto żadna strona się do niego nie odwołuje... Zobaczymy jak się sprawa rozwinie z tworzeniem osobnych stron dla piłkarzy TYLKO drużyn rezerw, Mł. Ekstraklasy albo drużyn juniorskich. Pavel 21:38, 21 sie 2011 (CEST)

Dopiero co uzupełniałem dane dotyczące rezerw, ale sądzę, że w miarę możliwości powinniśmy przyznawać priorytet pierwszej drużynie i oficjalnym rozgrywkom (nie zapominając o uzupełnianiu WG o bieżące wydarzenia). Wiadomo, że na tym etapie mamy duże braki praktycznie wszędzie, ale jak już wspominałem, jestem za dokumentacją wszystkiego, choć rzeczywiście na ludzi i wydarzenia z drugiego planu jeszcze przyjdzie pora :-) Statystyk 22:03, 21 sie 2011 (CEST)