AGF Aarhus: Różnice pomiędzy wersjami
(nowa strona) |
m (→Strzelcy bramek) |
||
| Linia 67: | Linia 67: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center" | 1 | | style="text-align:center" | 1 | ||
| − | | [[Piotr Brzoza|Brzoza]], [[Andrzej Iwan|Iwan]], [[Jan Urban|Urban]], [[Andrzej Zgutczyński|Zgutczyński]] | + | | [[Piotr Brzoza|Brzoza]], [[Andrzej Iwan|A. Iwan]], [[Jan Urban|Urban]], [[Andrzej Zgutczyński|Zgutczyński]] |
|} | |} | ||
[[Kategoria:AGF Aarhus|!]] | [[Kategoria:AGF Aarhus|!]] | ||
Aktualna wersja na dzień 22:52, 24 lis 2013
Spis treści
Bilans spotkań
W zestawieniu wyników wyróżniono najwyższe zwycięstwa i porażki w meczach u siebie i na wyjeździe oraz pierwsze mecze w danym sezonie.
W zestawieniu najdłuższych serii wyróżniono serie trwające.
Bilans spotkań w Pucharze Intertoto
Mecze w Pucharze Intertoto
| Sezon | Dom | Wyjazd |
|---|---|---|
| 1985 | 2:1 | 3:2 |
| 1995 | 1:4 |
Bilans w Pucharze Intertoto
| Bilans | Mecze | Zwycięstwa | Remisy | Porażki | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dom | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 |
| Wyjazd | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 6 |
| Razem | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7 |
Strzelcy bramek
| Bramki | Strzelcy |
|---|---|
| 2 | Pałasz |
| 1 | Brzoza, A. Iwan, Urban, Zgutczyński |