Wawel Kraków: Różnice pomiędzy wersjami
m (→Strzelcy bramek) |
m (→Mecze w Pucharze Polski: drobna) |
||
| Linia 24: | Linia 24: | ||
| [[28.10.1970 - Wawel Kraków - Górnik Zabrze 0:2|2:0]] | | [[28.10.1970 - Wawel Kraków - Górnik Zabrze 0:2|2:0]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Sezon 1999/00 w Pucharze Polski|1999/ | + | | [[Sezon 1999/00 w Pucharze Polski|1999/2000]] |
| | | | ||
| [[12.10.1999 - Wawel Kraków - Górnik Zabrze 1:3|3:1]] | | [[12.10.1999 - Wawel Kraków - Górnik Zabrze 1:3|3:1]] | ||
Wersja z 23:17, 23 sty 2012
Spis treści
Bilans spotkań
W zestawieniu wyników wyróżniono najwyższe zwycięstwa i porażki w meczach u siebie i na wyjeździe oraz pierwsze mecze w danym sezonie.
W zestawieniu najdłuższych serii wyróżniono serie trwające.
Bilans spotkań w Pucharze Polski
Mecze w Pucharze Polski
| Sezon | Dom | Wyjazd |
|---|---|---|
| 1962 | 2:1 | |
| 1967/68 | 5:0 | |
| 1970/71 | 2:0 | |
| 1999/2000 | 3:1 |
Bilans w Pucharze Polski
| Bilans | Mecze | Zwycięstwa | Remisy | Porażki | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wyjazd | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 2 |
| Razem | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 2 |
Strzelcy bramek
| Bramki | Strzelcy |
|---|---|
| 2 | Kompała, Lubański, Szołtysik |
| 1 | Jankowski, Klencz, Lekki, Lentner, Pol, Szaryński |