Warta Poznań: Różnice pomiędzy wersjami
(uzupełnienie) |
m (→Strzelcy bramek: porządkowanie) |
||
| Linia 46: | Linia 46: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center" | 3 | | style="text-align:center" | 3 | ||
| − | | [[ | + | | [[Jesús Jiménez|Jiménez]], [[Grzegorz Mielcarski|Mielcarski]] |
|- | |- | ||
| style="text-align:center" | 2 | | style="text-align:center" | 2 | ||
Wersja z 11:07, 13 mar 2022
Spis treści
Bilans spotkań
W zestawieniu wyników wyróżniono najwyższe zwycięstwa i porażki w meczach u siebie i na wyjeździe oraz pierwsze mecze w danym sezonie.
W zestawieniu najdłuższych serii wyróżniono serie trwające.
Bilans oficjalnych spotkań
| Bilans | Mecze | Zwycięstwa | Remisy | Porażki | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dom | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 9 |
| Wyjazd | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 7 |
| Razem | 11 | 6 | 1 | 4 | 20 | 16 |
Strzelcy bramek
| Bramki | Strzelcy |
|---|---|
| 3 | Jiménez, Mielcarski |
| 2 | Fojcik, Tarachulski, Zahorski |
| 1 | Agafon, Bałuszyński, Czech, Gawlik, Koseła, Kubica, Przybylski, Wałdoch |
Bilans spotkań w ekstraklasie
Mecze w ekstraklasie
| Sezon | Dom | Wyjazd |
|---|---|---|
| 1993/94 | 2:1 | 3:1 |
| 1994/95 | 1:1 | 3:2 |
| 2020/21 | 1:2 | 1:0 |
| 2021/22 | 1:0 | 1:2 |
Bilans w ekstraklasie
| Bilans | Mecze | Zwycięstwa | Remisy | Porażki | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dom | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 |
| Wyjazd | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 5 |
| Razem | 8 | 5 | 1 | 2 | 13 | 9 |
Strzelcy bramek
| Bramki | Strzelcy |
|---|---|
| 3 | Jiménez, Mielcarski |
| 2 | Tarachulski |
| 1 | Agafon, Bałuszyński, Koseła, Kubica, Wałdoch |
Najdłuższe serie
| Mecze | Seria | Od | Do |
|---|---|---|---|
| 8 | zdobyta bramka | 1993/94 | 2021/22 |
| 5 | bez porażki | 1993/94 | 2020/21 |
| 4 | stracona bramka | 1993/94 | 1994/95 |
Bilans spotkań w 2. lidze
Mecze w 2. lidze
| Sezon | Dom | Wyjazd |
|---|---|---|
| 2009/10 | 2:3 | 1:2 |
Bilans w 2. lidze
| Bilans | Mecze | Zwycięstwa | Remisy | Porażki | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dom | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 |
| Wyjazd | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 |
| Razem | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 |
Strzelcy bramek
| Bramki | Strzelcy |
|---|---|
| 2 | Zahorski |
| 1 | Przybylski |
Bilans spotkań w Pucharze Polski
Mecze w Pucharze Polski
| Sezon | Dom | Wyjazd |
|---|---|---|
| 1952 | 4:2 |
Bilans w Pucharze Polski
| Bilans | Mecze | Zwycięstwa | Remisy | Porażki | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dom | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 |
| Wyjazd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 |
Strzelcy bramek
| Bramki | Strzelcy |
|---|---|
| 2 | Fojcik |
| 1 | Czech, Gawlik |