Kadra na sezon 2003/04

Z WikiGórnik
Skocz do: nawigacja, szukaj

Runda jesienna

Transfery

Transfery do zespołu

Zawodnik Z Typ transferu
Krzysztof Bukalski AS Néa Salamina Famagusta
Mateusz Bukowiec Górnik Czerwionka
Paweł Buśkiewicz Polonia Warszawa
Przemysław Ekiert juniorzy -
Filipe Félix Brescia Calcio
Grzegorz Jakosz GKS Bełchatów
Michał Karwan Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Tomasz Laskowski juniorzy -
Dimitar Makriew AC Bellinzona
Kazimierz Moskal Wisła Kraków
Rafał Niżnik Frem Kopenhaga
Jarosław Popiela Zagłębie Lubin
Vladimir Sladojević Brescia Calcio
Aco Stojkov Spezia Calcio

Transfery z zespołu

Zawodnik Do Typ transferu
Mario Andračić ES Viry-Châtillon
Enkeleid Dobi ES Viry-Châtillon
Rafał Kaczmarczyk Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Marcin Kocur Walka Makoszowy
Rafał Kocyba Piast Gliwice
Robert Kolasa Cracovia
Adam Kompała Szczakowianka Jaworzno
Łukasz Kościuczuk
Grzegorz Lekki SV Wilhelmshaven 92
Tomasz Prasnal Górnik Łęczna
Damian Trojanowski
Jacek Wiśniewski Szczakowianka Jaworzno
Michał Wróbel Wisła Kraków
Marcin Ziaja Polonia Bytom

Kadra

Bramkarze

Nr Imię i nazwisko zawodnika Data ur. Wz./Wa. Poprzedni klub/zespół Debiut w ekstraklasie
17 Tomasz Laskowski 17.12.1984 187/86 juniorzy -
1 Piotr Lech 18.06.1968 195/89 GKS Katowice 25.03.1989

Obrońcy

Nr Imię i nazwisko zawodnika Data ur. Wz./Wa. Poprzedni klub/zespół Debiut w ekstraklasie
24 Filipe Félix BRA 07.02.1985 Brescia Calcio 26.09.2003
15 Grzegorz Jakosz 28.09.1979 187/80 GKS Bełchatów 09.08.2003
5 Michał Karwan 07.02.1979 192/83 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 09.08.2003
71 Marek Koźmiński 07.02.1971 180/75 PAOK Saloniki 28.07.1990
7 Kazimierz Moskal KAPITAN 09.01.1967 182/83 Wisła Kraków 08.06.1985
26 Paweł Pęczak 24.06.1977 180/79 Amica Wronki 10.08.1996
19 Błażej Radler 02.08.1982 190/85 Rymer Niedobczyce 10.03.2001

Pomocnicy

Nr Imię i nazwisko zawodnika Data ur. Wz./Wa. Poprzedni klub/zespół Debiut w ekstraklasie
14 Krzysztof Bukalski 22.09.1970 181/79 AS Néa Salamina Famagusta 28.07.1990
25 Mateusz Bukowiec 27.02.1987 180/78 Górnik Czerwionka -
22 Marcin Chyła 16.04.1979 178/75 Unia Tczew 16.03.2003
6 Przemysław Ekiert 28.02.1984 177/77 juniorzy -
9 Rafał Niżnik 11.12.1974 170/69 Frem Kopenhaga 29.07.1995
16 Madrin Piegzik 29.10.1978 176/68 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 04.08.2001
4 Jarosław Popiela 14.05.1974 190/80 Zagłębie Lubin 22.07.2000
3 Michał Probierz 24.09.1972 176/69 SG Wattenscheid 09 13.05.1990
10 Marcin Szulik 10.01.1977 177/77 Stomil Olsztyn 27.07.1996

Napastnicy

Nr Imię i nazwisko zawodnika Data ur. Wz./Wa. Poprzedni klub/zespół Debiut w ekstraklasie
11 Paweł Buśkiewicz 18.03.1983 188/83 Polonia Warszawa 16.11.2002
8 Piotr Gierczak 02.05.1976 176/77 Polonia Bytom 09.08.1997
21 Dimitar Makriew BUL 07.01.1984 187/75 AC Bellinzona 22.08.2003
18 Adrian Sikora 19.03.1980 170/64 Podbeskidzie Bielsko-Biała 19.03.2003
27 Vladimir Sladojević BIH 12.05.1984 193/86 Brescia Calcio 16.08.2003
30 Aco Stojkov MKD 29.04.1983 Spezia Calcio 05.10.2003

Sztab szkoleniowo-medyczny

Funkcja Imię i nazwisko Data urodzenia
Trener Waldemar Fornalik 11.04.1963
Asystent trenera Michał Probierz 24.09.1972
Marek Piotrowicz 20.11.1963
Trener bramkarzy Jerzy Machnik 20.09.1956
Kierownik drużyny Marek Piotrowicz 20.11.1963
Fizjolog Jan Chmura 1949
Lekarz Grzegorz Gierlach
Masażysta Janusz Łoboda 27.04.1963

Runda wiosenna

Transfery

Transfery do zespołu

Zawodnik Z Typ transferu
Bartosz Białkowski Olimpia Elbląg
Michał Chałbiński SSV Jahn Ratyzbona
Hernâni José da Rosa Avaí FC
Rafał Jabłoński MOSiR Sparta Zabrze
João Paulo Heidemann Avaí FC
Łukasz Juszkiewicz Lech Zielona Góra
Paweł Król juniorzy -
Kimitoshi Nogawa Londrina EC
Diego Alessandro Rambo Brescia Calcio
Paweł Wojciechowski Lech Zielona Góra

Transfery z zespołu

Zawodnik Do Typ transferu
Marcin Chyła Piast Gliwice
Przemysław Ekiert Koszarawa Żywiec
Piotr Gierczak Szczakowianka Jaworzno
Marek Koźmiński koniec kariery
Paweł Pęczak GKS Katowice
Madrin Piegzik Szczakowianka Jaworzno
Adrian Sikora Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Aco Stojkov Castel di Sangro
Marcin Szulik

Kadra

Bramkarze

Nr Imię i nazwisko zawodnika Data ur. Wz./Wa. Poprzedni klub/zespół Debiut w ekstraklasie
12 Bartosz Białkowski 06.07.1987 192/86 Olimpia Elbląg -
17 Tomasz Laskowski 17.12.1984 187/86 juniorzy 22.05.2004
1 Piotr Lech 18.06.1968 195/92 GKS Katowice 25.03.1989

Obrońcy

Nr Imię i nazwisko zawodnika Data ur. Wz./Wa. Poprzedni klub/zespół Debiut w ekstraklasie
24 Filipe Félix BRA 07.02.1985 178/74 Brescia Calcio 26.09.2003
2 Hernâni José da Rosa BRA 03.02.1984 190/85 Avaí FC 20.03.2004
15 Grzegorz Jakosz 28.09.1979 187/80 GKS Bełchatów 09.08.2003
5 Michał Karwan 07.02.1979 192/83 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 09.08.2003
20 Paweł Król 10.12.1987 187/77 juniorzy -
7 Kazimierz Moskal 09.01.1967 182/83 Wisła Kraków 08.06.1985
19 Błażej Radler 02.08.1982 190/85 Rymer Niedobczyce 10.03.2001
16 Diego Alessandro Rambo BRA 28.01.1986 181/73 Brescia Calcio 17.04.2004
21 Paweł Wojciechowski 30.04.1984 180/66 Lech Zielona Góra 24.03.2004

Pomocnicy

Nr Imię i nazwisko zawodnika Data ur. Wz./Wa. Poprzedni klub/zespół Debiut w ekstraklasie
14 Krzysztof Bukalski 22.09.1970 181/79 AS Néa Salamina Famagusta 28.07.1990
25 Mateusz Bukowiec 27.02.1987 180/78 Górnik Czerwionka 03.04.2004
28 Rafał Jabłoński 13.01.1985 178/72 MOSiR Sparta Zabrze 11.06.2004
26 João Paulo Heidemann BRA 29.05.1983 172/68 Avaí FC 20.03.2004
22 Łukasz Juszkiewicz 09.03.1983 181/67 Lech Zielona Góra 10.04.2004
9 Rafał Niżnik 11.12.1974 170/65 Frem Kopenhaga 29.07.1995
4 Jarosław Popiela 14.05.1974 190/80 Zagłębie Lubin 22.07.2000
3 Michał Probierz 24.09.1972 176/69 SG Wattenscheid 09 13.05.1990

Napastnicy

Nr Imię i nazwisko zawodnika Data ur. Wz./Wa. Poprzedni klub/zespół Debiut w ekstraklasie
11 Paweł Buśkiewicz 18.03.1983 188/83 Polonia Warszawa 16.11.2002
23 Michał Chałbiński 16.10.1976 180/73 SSV Jahn Ratyzbona 05.03.1997
21 Dimitar Makriew BUL 07.01.1984 187/75 AC Bellinzona 22.08.2003
8 Kimitoshi Nogawa JPN 06.02.1984 182/66 Londrina EC 24.03.2004
27 Vladimir Sladojević BIH 12.05.1984 193/86 Brescia Calcio 16.08.2003

Sztab szkoleniowo-medyczny

Funkcja Imię i nazwisko Data urodzenia
Trener Waldemar Fornalik 14.-17.kolejka 11.04.1963
Verner Lička CZE 18.-26.kolejka 15.09.1954
Asystent trenera Marek Wleciałowski 31.01.1970
Trener bramkarzy Jerzy Machnik 20.09.1956
Trener przygotowania fizycznego Paolo Terziotti ITA 18.05.1971
Kierownik drużyny Robert Warwas
Lekarz Grzegorz Gierlach
Masażysta Janusz Łoboda 27.04.1963

Zobacz też


Kadra Górnika Zabrze wg sezonów

1948/491949/5019501951195219531954195519561957

195819591960196119621962/631963/641964/651965/661966/67

1967/681968/691969/701970/711971/721972/731973/741974/751975/761976/77

1977/781978/791979/801980/811981/821982/831983/841984/851985/861986/87

1987/881988/891989/901990/911991/921992/931993/941994/951995/961996/97

1997/981998/991999/002000/012001/022002/032003/042004/052005/062006/07

2007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/17

2017/182018/192019/202020/212021/22