Kadra na sezon 2001/02

Z WikiGórnik
Skocz do: nawigacja, szukaj

Runda jesienna

Kadra Górnika Zabrze przed sezonem 2001/02

Transfery

Transfery do zespołu

Zawodnik Z Typ transferu
Marcin Kocur juniorzy -
Arkadiusz Matejko
Marcin Molek Ruch Chorzów

Transfery z zespołu

Zawodnik Do Typ transferu
Ireneusz Kościelniak Amica Wronki koniec wypożyczenia
Andrzej Orzeszek
Andrejs Prohorenkovs Odra Opole koniec wypożyczenia
Tomasz Sobczak KS Myszków
Marek Szemoński Lech Poznań koniec wypożyczenia

Kadra

Bramkarze

Nr Imię i nazwisko zawodnika Data ur. Wz./Wa. Poprzedni klub/zespół Debiut w ekstraklasie
Andrzej Bledzewski 02.07.1977 Polonia Bytom 09.08.1997
Andrzej Jarkiewicz 07.02.1972 Grunwald Ruda Śląska 09.09.1995
Michał Wróbel 27.04.1980 Włókniarz Kietrz 15.09.2001

Obrońcy

Nr Imię i nazwisko zawodnika Data ur. Wz./Wa. Poprzedni klub/zespół Debiut w ekstraklasie
Dickson Choto ZIM 19.03.1981 Darryn Textiles Africa United 10.03.2001
Robert Kolasa 11.10.1972 Aluminium Konin 09.09.1998
Łukasz Krótkiewicz 19.06.1980 Gwarek Zabrze -
Maciej Krzętowski 28.04.1975 Odra Opole 06.11.1994
Grzegorz Lekki KAPITAN 05.03.1974 Wisła Kraków 27.07.1996
Błażej Radler 02.08.1982 Rymer Niedobczyce 10.03.2001
Jacek Wiśniewski 08.06.1974 Concordia Knurów 31.08.1997

Pomocnicy

Nr Imię i nazwisko zawodnika Data ur. Wz./Wa. Poprzedni klub/zespół Debiut w ekstraklasie
Grzegorz Bonk 26.01.1977 Ruch Radzionków 19.11.1994
Rafał Kocyba 15.03.1975 wychowanek 28.07.1993
Daniel Kołodziejski 08.10.1981 Gwarek Zabrze 14.05.2000
Adam Kompała 16.08.1973 Ruch Radzionków 25.07.1998
Arkadiusz Matejko 16.09.1978 GKS Tychy 16.11.1996
Marcin Molek 04.02.1978 Ruch Chorzów 28.09.1997
Tomasz Prasnal 18.03.1978 wychowanek 26.09.1998
Michał Probierz 24.09.1972 SG Wattenscheid 09 13.05.1990

Napastnicy

Nr Imię i nazwisko zawodnika Data ur. Wz./Wa. Poprzedni klub/zespół Debiut w ekstraklasie
Piotr Gierczak 02.05.1976 Polonia Bytom 09.08.1997
Shingi Kawondera ZIM 31.07.1982 Darryn Textiles Africa United 31.07.1999
Marcin Kocur 29.01.1984 juniorzy 26.10.2001
Sebastian Olszar 16.12.1981 BBTS Bielsko-Biała 23.05.2001
Stanisław Wróbel 05.11.1977 Grunwald Ruda Śląska 17.07.1999

Sztab szkoleniowy

Funkcja Imię i nazwisko Data urodzenia
Trener Waldemar Fornalik 1.-13.kolejka 11.04.1963
Marek Piotrowicz 14.-16.kolejka 20.11.1963
Asystent trenera Marek Piotrowicz 20.11.1963
Trener bramkarzy Jerzy Machnik 20.09.1956
Kierownik drużyny Andrzej Orzeszek 21.02.1967
Masażysta Jan Zieleźnik 13.02.1950
Janusz Łoboda 27.04.1963

Runda wiosenna

Transfery

Transfery do zespołu

Zawodnik Z Typ transferu
Paweł Adamczyk Odra Wodzisław Śląski
Rafał Jakubczak ŁKS Łódź
Rafał Kaczmarczyk Widzew Łódź
Piotr Lech GKS Katowice
Andrzej Niedzielan Zagłębie Lubin
Paweł Pęczak Amica Wronki
Madrin Piegzik Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Damian Trojanowski juniorzy -
Mirosław Warzecha Włókniarz Kietrz powrót z wypożyczenia

Transfery z zespołu

Zawodnik Do Typ transferu
Dickson Choto Pogoń Szczecin
Andrzej Jarkiewicz Piast Gliwice
Marcin Kocur Górnik II Zabrze -
Łukasz Krótkiewicz Walka Makoszowy
Maciej Krzętowski Odra Opole
Arkadiusz Matejko Górnik II Zabrze -
Michał Wróbel Szczakowianka Jaworzno wypożyczenie

Kadra

Bramkarze

Nr Imię i nazwisko zawodnika Data ur. Wz./Wa. Poprzedni klub/zespół Debiut w ekstraklasie
Andrzej Bledzewski 02.07.1977 Polonia Bytom 09.08.1997
Piotr Lech 18.06.1968 GKS Katowice 25.03.1989
Damian Trojanowski 05.09.1982 juniorzy -
Mirosław Warzecha 14.01.1974 Włókniarz Kietrz 08.11.1995

Obrońcy

Nr Imię i nazwisko zawodnika Data ur. Wz./Wa. Poprzedni klub/zespół Debiut w ekstraklasie
Paweł Adamczyk 04.05.1967 Odra Wodzisław Śląski 29.07.1995
Robert Kolasa 11.10.1972 Aluminium Konin 09.09.1998
Grzegorz Lekki 05.03.1974 Wisła Kraków 27.07.1996
Paweł Pęczak 24.06.1977 Amica Wronki 10.08.1996
Błażej Radler 02.08.1982 Rymer Niedobczyce 10.03.2001
Jacek Wiśniewski 08.06.1974 Concordia Knurów 31.08.1997

Pomocnicy

Nr Imię i nazwisko zawodnika Data ur. Wz./Wa. Poprzedni klub/zespół Debiut w ekstraklasie
Grzegorz Bonk 26.01.1977 Ruch Radzionków 19.11.1994
Rafał Jakubczak 10.07.1981 ŁKS Łódź 24.04.2002
Rafał Kaczmarczyk 02.06.1972 Widzew Łódź 29.04.1995
Rafał Kocyba 15.03.1975 wychowanek 28.07.1993
Daniel Kołodziejski 08.10.1981 Gwarek Zabrze 14.05.2000
Adam Kompała 16.08.1973 Ruch Radzionków 25.07.1998
Marcin Molek 04.02.1978 Ruch Chorzów 28.09.1997
Madrin Piegzik 29.10.1978 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 04.08.2001
Tomasz Prasnal 18.03.1978 wychowanek 26.09.1998
Michał Probierz 24.09.1972 SG Wattenscheid 09 13.05.1990

Napastnicy

Nr Imię i nazwisko zawodnika Data ur. Wz./Wa. Poprzedni klub/zespół Debiut w ekstraklasie
Piotr Gierczak 02.05.1976 Polonia Bytom 09.08.1997
Shingi Kawondera ZIM 31.07.1982 Darryn Textiles Africa United 31.07.1999
Andrzej Niedzielan 27.02.1979 Zagłębie Lubin 23.09.1998
Sebastian Olszar 16.12.1981 BBTS Bielsko-Biała 23.05.2001
Stanisław Wróbel 05.11.1977 Grunwald Ruda Śląska 17.07.1999

Sztab szkoleniowy

Funkcja Imię i nazwisko Data urodzenia
Trener Waldemar Fornalik 11.04.1963
Asystent trenera Marek Piotrowicz 20.11.1963
Trener bramkarzy Jerzy Machnik 20.09.1956
Trener odnowy biologicznej Jan Zieleźnik 13.02.1950
Kierownik drużyny
Masażysta Janusz Łoboda 27.04.1963

Zobacz też


Kadra Górnika Zabrze wg sezonów

1948/491949/5019501951195219531954195519561957

195819591960196119621962/631963/641964/651965/661966/67

1967/681968/691969/701970/711971/721972/731973/741974/751975/761976/77

1977/781978/791979/801980/811981/821982/831983/841984/851985/861986/87

1987/881988/891989/901990/911991/921992/931993/941994/951995/961996/97

1997/981998/991999/002000/012001/022002/032003/042004/052005/062006/07

2007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/17

2017/182018/192019/202020/212021/22