Śląsk Wrocław: Różnice pomiędzy wersjami
(→Bilans w ekstraklasie: dodano najlepszych strzelców w ekstraklasie) |
m (→Mecze w ekstraklasie: literówka) |
||
| Linia 124: | Linia 124: | ||
| [[06.04.2002 - Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1:2|2:1]] | | [[06.04.2002 - Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1:2|2:1]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Sezon 2008/09| | + | | [[Sezon 2008/09|2008/09]] |
| style="background-color:LightSalmon" | '''[[19.09.2008 - Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 1:2|1:2]]''' | | style="background-color:LightSalmon" | '''[[19.09.2008 - Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 1:2|1:2]]''' | ||
| [[09.04.2009 - Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1:1|1:1]] | | [[09.04.2009 - Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1:1|1:1]] | ||
Wersja z 22:15, 5 maj 2011
Spis treści
Bilans spotkań
W zestawieniu wyników wyróżniono najwyższe zwycięstwa i porażki w meczach u siebie i na wyjeździe oraz pierwsze mecze w danym sezonie.
W zestawieniu najdłuższych serii wyróżniono serie trwające.
Bilans spotkań w ekstraklasie
Mecze w ekstraklasie
| Sezon | Dom | Wyjazd |
|---|---|---|
| 1964/65 | 6:3 | 3:3 |
| 1965/66 | 3:0 | 1:3 |
| 1966/67 | 1:0 | 1:0 |
| 1967/68 | 0:0 | 2:0 |
| 1968/69 | 4:0 | 1:2 |
| 1973/74 | 1:0 | 0:2 |
| 1974/75 | 2:2 | 1:3 |
| 1975/76 | 1:1 | 1:3 |
| 1976/77 | 2:2 | 0:2 |
| 1977/78 | 0:1 | 0:1 |
| 1979/80 | 0:1 | 2:3 |
| 1980/81 | 1:0 | 1:0 |
| 1981/82 | 0:0 | 0:2 |
| 1982/83 | 1:0 | 0:2 |
| 1983/84 | 2:2 | 2:2 |
| 1984/85 | 2:2 | 1:0 |
| 1985/86 | 5:0 | 1:2 |
| 1986/87 | 0:0 | 1:1 |
| 1987/88 | 1:0 | 2:0 |
| 1988/89 | 1:1 | 0:1 |
| 1989/90 | 2:0 | 2:2 |
| 1990/91 | 0:0 | 4:1 |
| 1991/92 | 3:0 | 2:1 |
| 1992/93 | 3:2 | 2:0 |
| 1995/96 | 2:2 | 1:2 |
| 1996/97 | 2:0 | 1:1 |
| 2000/01 | 2:0 | 0:1 |
| 2001/02 | 1:0 | 2:1 |
| 2008/09 | 1:2 | 1:1 |
| 2010/11 | 0:4 |
Bilans w ekstraklasie
| Bilans | Mecze | Zwycięstwa | Remisy | Porażki | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dom | 29 | 15 | 11 | 3 | 49 | 21 |
| Wyjazd | 30 | 9 | 6 | 15 | 35 | 46 |
| Razem | 59 | 24 | 17 | 18 | 84 | 67 |
Strzelcy bramek
| Bramki | Strzelcy |
|---|---|
| 7 | Lubański |
| 4 | Zgutczyński |
| 3 | Cygan, Cyroń, Gunia, Pałasz, Pol, Wilczek, |
| 2 | Agafon, Dankowski, Komornicki, Kraus, Kuźba, Lazurowicz, Lentner, Lissek, Musiałek, Orzeszek, Radler, Skowronek, R. Staniek, Szołtysik, R. Warzycha, Zagórski |
| 1 | Bałuszyński, A. Banaś, Baran, Brzeziński, Brzęczek, Deja, Golda, Gorgoń, Grembocki, Hutka, Kompała, Koseła, Kościelniak, Koźlik, Kuchta (gol samobójczy), Kurzeja, Majka, Naskręt (gol samobójczy), Nosal, Radecki, E. Socha, Szarmach, H. Wieczorek |